Awesome Image

Brýlová skla

Pro správnou korekci vaší zrakové vady je potřebné vybrat kvalitní brýlová skla. Nabídneme vám skleněné,  plastové brýlové čočky našich českých firem, se kterými máme dobré zkušenosti. Poradíme vám, jestli zvolit sklo nebo plast, antireflexní povrchovou úpravu, barvu nebo samozabarvující typ skla.  Nabízíme i brýlová skla OPTIFOG s protizamlžující vrstvou. Ze značkových skel upřednostňujeme firmu Essilor, ta je vynálezcem multifokálních skel Varilux, které patří mezi špičky mezi multifokály. Essilor jejich výrobu neustále zdokonaluje na základě požadavků jejich nositelů. Multifokální skla Varilux doporučujeme našim zákazníkům a díky jejich spokojenosti se Optika Valuchová Cvikrová stala Varilux specialistou. Vzhledem k dioptrické vadě vám navrhneme variantu jednoohniskových skel, multifokálních, bifokálních nebo i variantu pracovních skel do kanceláře. Pro nositele multifokálů nebo zákazníky s vyšší dioptrií máme připravený nový stroj od firmy Essilor Visioffice. Na základě měření tímto přístrojem, vám můžeme nechat vyrobit dioptrická skla přímo na míru, přesně pro vaše oči! Pro vás s vyšší dioptrií máme samozřejmě návrh v podobě vysokoindexových - ztenčených čoček. U skel Essilor můžeme využít možnost propočtení okrajové nebo středové tloušťky vybraného brýlového skla firmou. Výběrem obruby a korekčních brýlových skel však naše práce nekončí. Brýlové čočky vám u nás v optické dílně zabrousíme do obruby. Vysoké kvality zábrusu dosahujeme broušením skel na strojích firmy Essilor.

 

            

 

Awesome Image

Povrchová úprava brýlových čoček Essilor Eyedrive

Nová povrchová antireflexní úprava vhodná pro řidiče.

 

Awesome Image

Brýlové čočky Essilor Eyezen

Novinka od firmy Essilor, vhodná pro uživatele počítačů, mobilních telefonů... Snižuje únavu očí při častém střídání pracovních vzdáleností dálka+blízko.

 

 

Awesome Image

Crizal Prevencia

Firma Essilor vyvinula novou vrstvu na brýlová skla Crizal Prevencia. Tato vrstva selektivně filtruje modro-fialové světlo, které bylo identifikováno jako škodlivé pro buňky sítnice. Modro-fialové světlo je všudypřítomné venku a uvnitř je vyzařují LED a fluorescenční zdroje světla, které jsou součástí většiny moderních zařízení (PC, tablety, smartphony, atd.).